12:00
18:00
20 березня відбудеться прес-тур на об’єкт «зеленої» енергетики - Корюківську ТЕС, що виробляє енергію з біомаси, а саме - деревної тріски.
Спікери:
Сергій Савчук - голова Держенергоефективності
Андрій Гріненко - директор компанії «Кліар Енердж».
Корюківська ТЕС потужністю 4 МВт щорічно відпускає в енергомережу близько 25 млн кВт*год електроенергії. Це суттєво покращує енергобаланс всієї області.
Важливість цього об’єкта для області складно переоцінити, адже:
Компанія “Кліар Енерджі” вклала в проект близько 8 млн євро, частину з яких склали інвестиції від європейських партнерів. Щорічно компанія сплачує близько 12 млн грн податків, частина з яких залишається в регіоні. На станції працює близько 70 людей.
В рамках прес-туру відбудеться також лабораторна екскурсія на Корюківську ТЕС учнів Малої академії наук України, що працюють над науковими розробками в галузі альтернативної енергетики.
Початок поїздки: 20 березня о 12:00.
Місце проведення: м. Корюківка (Чернігівська обл.).
Організатор: компанія «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» у співпраці з Малою академією наук України за інформаційної підтримки Держенергоефективності.
Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у прес-турі.
За необхідності забезпечується трансфер із Києва та Чернігова.
Для участі у прес-турі обов’язкова акредитація до 18:00 19 березня у Google-формі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/18j31Kz8CEdCh2t2G5tptyY1lgVutck_30Hmjw_6YA34/edit
Додаткова інформація за телефоном – 096-54-032-81, Соломія.
Довідково
ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» – українська компанія, що займається будівництвом і експлуатацією електростанцій на біомасі, біогазі, вітровій і сонячній енергії. Підприємство працює на ринку альтернативної енергетики з 2015 року, реалізуючи вироблену електроенергію за «зеленим» тарифом. Як лідер ринку «Кліар Енерджі» вважає своєю місією розвиток «зеленої» енергетики в Україні для забезпечення енергетичної незалежності країни.
Першим великим проектом «Кліар Енерджі» стала теплоелектростанція в Корюківці Чернігівської області, введена в експлуатацію в жовтні 2016 р. Потужність ТЕС - 4 МВт. Станція працює на біомасі. В якості сировини використовуються залишки деревини і відходи місцевої лісозаготівельної та деревообробної промисловості.