• In English
 • 20 березня – прес-тур на Корюківську ТЕС, що виробляє енергію з біомаси

  20
  березня

  12:00

  18:00

  середа

  20 березня відбудеться прес-тур на об’єкт «зеленої» енергетики - Корюківську ТЕС, що виробляє енергію з біомаси, а саме - деревної тріски.

  Спікери:

  Сергій Савчук - голова Держенергоефективності

  Андрій Гріненко - директор компанії «Кліар Енердж».

  Корюківська ТЕС потужністю 4 МВт щорічно відпускає в енергомережу близько 25 млн кВт*год електроенергії. Це суттєво покращує енергобаланс всієї області.  

  Важливість цього об’єкта для області складно переоцінити, адже:

  • газ заміщено місцевими альтернативними джерелами енергії;
  • створено додаткові робочі місця;
  • здійснюються додаткові надходження до бюджету.

  Компанія “Кліар Енерджі” вклала в проект близько 8 млн євро, частину з яких склали інвестиції від європейських партнерів. Щорічно компанія сплачує близько 12 млн грн податків, частина з яких залишається в регіоні. На станції працює близько 70 людей.

  В рамках прес-туру відбудеться також лабораторна екскурсія на Корюківську ТЕС учнів Малої академії наук України, що працюють над науковими розробками в галузі альтернативної енергетики.

  Початок поїздки: 20 березня о 12:00.

  Місце проведення: м. Корюківка (Чернігівська обл.).

  Організатор: компанія «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» у співпраці з Малою академією наук України за інформаційної підтримки Держенергоефективності.

  Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у прес-турі.

  За необхідності забезпечується трансфер із Києва та Чернігова. 

  Для участі у прес-турі обов’язкова акредитація до 18:00 19 березня у Google-формі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/18j31Kz8CEdCh2t2G5tptyY1lgVutck_30Hmjw_6YA34/edit

  Додаткова інформація за телефоном – 096-54-032-81, Соломія.

  Довідково

  ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» – українська компанія, що займається будівництвом і експлуатацією електростанцій на біомасі, біогазі, вітровій і сонячній енергії. Підприємство працює на ринку альтернативної енергетики з 2015 року, реалізуючи вироблену електроенергію за «зеленим» тарифом. Як лідер ринку «Кліар Енерджі» вважає своєю місією розвиток «зеленої» енергетики в Україні для забезпечення енергетичної незалежності країни.

  Першим великим проектом «Кліар Енерджі» стала теплоелектростанція в Корюківці Чернігівської області, введена в експлуатацію в жовтні 2016 р. Потужність ТЕС - 4 МВт. Станція працює на біомасі. В якості сировини використовуються залишки деревини і відходи місцевої лісозаготівельної та деревообробної промисловості.