• In English
 • 20-23 червня 2018 року в Україні з робочим візитом перебуватиме Міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 20 червня 2018

  20
  червня

  09:00

  середа
  23
  червня

  18:00

  субота

  Метою візиту глави зовнішньополітичного відомства Литви є обговорення подальшого розвитку українсько-литовського стратегічного партнерства та взаємодія на міжнародному рівні у питанні протидії російській агресії.

  21 червня в МЗС України відбудуться переговори між міністрами закордонних справ України та Литви. У центрі уваги сторін перебуватимуть актуальні питання двостороннього співробітництва між Україною та Литвою, відновлення територіальної цілісності й суверенітету України, надання нашій країні консультативної допомоги у проведенні реформ, а також спільні ініціативи з просування України на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції.

  Увечері 21 червня Павло Клімкін та Лінас Лінкявічюс візьмуть участь у відкритті традиційного заходу МЗС України Open Аir 2018 - перформансу «Едігна. Донька Анни Київської та Генріха І».

  Програмою візиту також передбачено проведення окремих робочих зустрічей глави зовнішньополітичного відомства Литви з керівництвом Української держави.

  У рамках візиту Міністр Л. Лінкявічюс має намір відвідати Луганську область й обговорити шляхи поглиблення співпраці, насамперед, у плані підтримки Литвою малого й середнього підприємництва. Литовський Міністр також ознайомиться з актуальною безпековою ситуацією в регіоні, зумовленою триваючою військовою агресією РФ проти України.

  Прес-служба МЗС оголошує акредитацію на висвітлення прес-конференції та протокольної фото-, відеозйомки переговорів за телефонами: 238-17-20 та 238-15-76.

  12:30 - Протокольна фото-, відеозйомка переговорів Міністрів закордонних справ Павла Клімкіна та Лінаса Лінкявічюса. Запрошуються тільки фото- та відеооператори. МЗС України, м. Київ, Михайлівська пл., 1, 6-й поверх.

  Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 12:00.

  13:10 - спільна прес-конференція Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та Міністра закордонних справ Литовської Республіки Лінаса Лінкявічюса.

  Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 12:45.

  Завершення акредитації: 21 червня об 11:00.

  Місце проведення: МЗС України, Михайлівська пл., 1, вхід через під’їзд № 3.

  Увага! Можливі зміни у часі проведення заходів, просимо слідкувати за веб-сайтом МЗС України. Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт громадянина України та діюче журналістське посвідчення (видане редакцією). Представники ЗМІ, які не були акредитовані, не зможуть взяти участь у прес-конференції. Дякуємо за розуміння!