• In English
 • 20-21 серпня – Національний студентський форум: освіта, лідерство, відповідальність
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 07 серпня 2021

  20
  серпня

  09:00

  п’ятниця
  21
  серпня

  18:00

  субота

  20-21 серпня 2021 року в м. Ірпінь Київської області відбудеться Національний студентський форум: освіта, лідерство, відповідальність. Проведення Форуму присвячено відзначенню 30-тій річниці Незалежності України. Захід проходитиме на базі Університету державної фіскальної служби України.  

  Мета Форуму – формування спільноти проактивних та відповідальних лідерів студентського самоврядування, створення унікального середовища для плідної співпраці студентів із представниками університету, влади та бізнесу.

  Керівники закладів вищої освіти під час панельної дискусії «Можливості вищої освіти в Україні» матимуть змогу презентувати інноваційні та прогресивні освітні програми, які створюють реальні можливості студентам розвиватися та набувати затребуваних та актуальних компетентностей.

  У програмі Форумі представлено дискусійні панелі на такі теми: 

  • «Stand-up: творчість і креативність»;
  • «Студентська наука: від ідей до реалізації»;
  • «Студентський омбудсмен: роль та можливості»;
  • «Екологічний марафон: від macro-проблеми до micro-рішення». 

  У межах цих заходів представники студентства зможуть презентувати свої проекти та ініціативи, результати своєї активності та налагодити нові міжуніверситетські зв’язки та партнерські відносини.

  Зокрема, під час панельної дискусії «Open discussion: вища освіта в умовах COVID-19» студенти матимуть нагоду висловити та обговорити проблеми організації освітнього процесу в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

  Окрім того, у перший день Форуму відбудеться презентація мети створення, векторів діяльності та пріоритетних завдань на 2021/2022 н.р. для Студентського проектного офісу Міністерства освіти і науки України.

  Для участі у Форумі необхідно заповнити форму за посиланням. Реєстрацію відкрито до 00:00 12 серпня 2021 року. Кількість учасників обмежено. Результати відбору будуть оголошені до 15 серпня 2021 року.

  Організатори Форуму: Міністерство освіти та науки України, Міністерство фінансів України, Університет державної фіскальної служби України, Ірпінська міська рада.