• In English
 • 2 жовтня у Полтаві представлять результати моніторингу умов проживання дітей, які повернулися з інтернатів

  02
  жовтня

  10:00

  11:00

  п’ятниця

  2 жовтня Міністерство соціальної політики України, ЮНІСЕФ та громадська спілка «Українська мережа за права дитини» представлять перші результати регіонального моніторингу ситуації дітей, які повернулися з інтернатів у родини через пандемію. Моніторинг охопив 500 родин у Полтавській області у рамках пілотного проекту «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19».

  Які труднощі виникали у сімей після повернення дітей додому, скільки дітей не повернуться в інтернати та як зробити, щоб більше дітей могли не розлучати із сім’ями, розкажуть:

  Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України;

  Лора Білл, Заступник голови представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні;

  Дар’я Касьянова, голова правління «Української мережі за права дитини»;

  Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної державної адміністрації.

  Початок заходу: 10:00

  Місце проведення: приміщенні Полтавської ОДА (адреса: вул.Соборності, 45).

  Акредитація журналістів за телефоном +38 (066)4331729 (Юлія, головний спеціаліст відділу взаємодії зі ЗМІ управління інформаційної політики Департаменту) або у листі на пошту ua.info.poltava.zmi@gmail.com (вкажіть назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналіста/оператора, а також контактну інформацію).

  Онлайн-трансляція круглого столу відбуватиметься на сторінках громадської спілки « Українська мережа за права дитини» (@ukrainianchildrightsnetwork), ЮНІСЕФ та Мінсоцполітики України (@MLSP.gov.ua) у Фейсбуці.