• In English
 • 2 вересня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
  опубліковано 01 вересня 2021

  02
  вересня

  14:00

  18:00

  четвер

  2 вересня о 14:00 відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Місце проведення: НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.

  Проект

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної податкової служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної податкової служби України та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної податкової служби України.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної податкової служби України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з питань праці етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з питань праці та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної служби України з питань праці.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної служби України з питань праці, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби статистики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби статистики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної служби статистики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби статистики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти та обговорення її результатів.

  19. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

  20. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  21. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  22. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та обговорення її результатів.

  23. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  24. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  25. Різне.