• In English
 • 2 серпня у Мінрегіоні обговорять перспективи та проблематику створення орендного житла в Україні
  опубліковано 30 липня 2018

  02
  серпня

  14:00

  15:00

  четвер
  вул. В.Житомирська, 9

  2 серпня відбудеться круглий стіл на тему: «Орендне житло в Україні: перспективи та проблематика». На заході будуть обговорюватися проблемні питання, які має вирішити майбутній законопроект.

  Участь у круглому столі візьмуть заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе, представники Мінрегіону, Міністерства юстиції, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства соціальної політики, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, Державної фіскальної служби, Державної іпотечної установи, Державної регуляторної служби, інших профільних відомств та організацій, BRDO, Асоціації міст України, Будівельної палати України, Конфедерації будівельників України, профспілок, бізнесу, громадськості та ЗМІ.

  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України працює над розробкою ефективного законопроекту щодо створення орендного житла в Україні, який дозволить створити дієвий ринок такого житла та врегулювати його, що зможе у більшій мірі вирішити житлову проблему багатьох українців.

  Місце проведення заходу: Мала зала Мінрегіону (вул. В.Житомирська, 9, 4-й поверх).

  Початок заходу: 14:00

  Реєстрація учасників за тел: (044) 284-06-95 або поштою MylkaNM@minregion.gov.ua

  Акредитація представників ЗМІ за тел: ‎(044) 590-47-96 або поштою press@minregion.gov.ua до 2 серпня 12:00. Обов’язково треба мати при собі журналістське посвідчення.