• In English
 • 2 серпня представники Данської Групи з розмінування (DDG) передадуть саперам ДСНС обладнання для гуманітарного розмінування на Донбасі, що було закуплене завдяки підтримці Уряду США

  02
  серпня

  11:00

  12:00

  п’ятниця
  Навчальний полігон Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС, смт. Козин Обухівського району Київської області

  2 серпня на Навчальному полігоні Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України представники Данської Групи з розмінування (DDG) передадуть саперам ДСНС обладнання для гуманітарного розмінування на Донбасі, що було закуплене завдяки підтримці Уряду США. Це зокрема автомобілі, захисне спорядження, метало-детектори, інструменти для ручного розмінування та нетехнічного обстеження.

  Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у висвітленні заходу!

  Місце проведення: Навчальний полігон Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС, смт. Козин Обухівського району Київської області.

  Початок: об 11:00.

  Акредитація журналістів: триває до 18:00 1 серпня за тел. (044) 247-30-28, або е-mail: press@dsns.gov.ua.

  Довідки за тел.: Грубась Вікторія - спеціаліст з комунікацій Данської Ради у справах біженців/Данської Групи з розмінування (073) 102-09-17, viktoriya.hrubas@drc-ukraine.org.