• In English
 • 2 грудня стартує Всеукраїнський молодіжний форум «Career talks 3.0: НАВИЧКИ ДЛЯ УСПІХУ»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 29 листопада 2019

  02
  грудня

  11:00

  понеділок
  03
  грудня

  17:00

  вівторок

  2-3 грудня в Києві відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум про успішний розвиток кар’єри «CAREER TALKS 3.0: НАВИЧКИ ДЛЯ УСПІХУ».

  Мета Форуму - розвиток сучасних навичок серед молоді для успішної професійної самореалізації, а також сприяння вирішенню проблем трудової міграції та молодіжного безробіття.

  Початок: 11:00

  Місце проведення: м. Київ, вул. Набережно Лугова, 8 (креативний простір IZONE)

  Організатори: Міністерство молоді та спорту України, Державна установа «Всеукраїнський молодіжний центр», Центр «Розвиток КСВ», платформа Career Hub та Фонд ООН у галузі народонаселення.

  Захід реалізується в рамках реалізації ініціативи «Український Пакт заради молоді-2020». Мета Пакту запровадження сучасних, європейських механізмів та підходів по роботі з молоддю та консолідація зусиль держави, громадськості та бізнесу для вирішення проблеми освіти і працевлаштування молодих людей. Цілями Пакту визначено створення до 2020 року як мінімум 700 партнерських проектів між бізнесом та освітнім сектором і забезпечення 50000 місць для стажування і першої роботи молоді та менторської підтримки з питань побудови кар’єри.

  Форум об’єднає лідерів думок, ТОП-менеджерів та активних молодих людей з усієї України, в тому числі через онлайн-трансляцію заходу для всіх регіонів країни. Учасники дізнаються про найбільш актуальні ідеї, тренди та поради з розвитку навичок та кар’єри.

  Учасників вітатимуть заступники Мінстра молоді та спорту Олександр Ярема та Олексій Сівірін, своїм життєвим досвідом поділяться лідер гурту «Антитіла», молодіжний посол UNICEF в Україні Тарас Тополя, член Правління Райффайзен Банк Аваль Наталія Гуріна, Представник Фонду ООН у галузі народонаселення Хайме Надаль, голова правління Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» Марина Саприкіна.

  У програмі Форуму:

  - виступи топ-менеджерів про навички, що ведуть до успіху в кар’єрі у державному, громадському, міжнародному та корпоративному секторах, а також у підприємництві;

  - живе спілкування з експертами в малих групах на тему розвитку ключових навичок на думку молоді;

  - історії молоді про кар’єру в українських компаніях;

  - підписання Пакту заради молоді-2020 новими роботодавцями;

  - вирішення молоддю практичних кейсів та майстер-класи від роботодавців;

  - можливості для молоді щодо практики/стажування/працевлаштування від компаній;

  - симуляційна гра роботи компанії.