• In English
 • 2 березня - 2 квітня – прийом документів на конкурс на керівні посади в Державному бюро розслідувань
  Департамент з питань безпеки, оборони, діяльності органів юстиції та запобігання корупції Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 березня 2018

  02
  березня

  09:00

  п'ятниця
  02
  квітня

  18:00

  понедiлок

  Відповідно до статті 11, частини першої статті 13, частини першої статті 24 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» Комісія з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділів внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань оголошує конкурс на зайняття вакантних посад директорів територіальних органів, керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділу внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань.

  Документи від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі, приймаються з 2 березня по 2 квітня 2018 року включно. 

  Кандидат може подавати документи на будь-яку з визначених вакантних посад (на кожну посаду подається повний перелік документів).

  Документи необхідно надсилати лише поштою (поштовим відправленням з оголошеною цінністю з описом вкладення та повідомленням про його вручення) виключно на адресу Секретаріату Кабінету Міністрів України (01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2).

  Детальна інформація про конкурс  - на Урядовому порталі (розділ «Діяльність»/ «Проведення конкурсів»/ «Конкурс на зайняття посад в Державному бюро розслідувань»/ «Конкурс на посади керівного складу Державного бюро розслідувань») за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/ua/diyalnist/provedennya-konkursiv/konkurs-na-zajnyattya-posad-u-derzhavnomu-byuro-rozsliduvan/konkurs-na-posadi-kerivnogo-skladu-derzhavnogo-byuro-rozsliduvan