• In English
 • 2 - 4 липня Степан Кубів візьме участь у Ukraine Reform Conference у м. Торонто, Канада

  02
  липня

  09:00

  вівторок
  04
  липня

  17:00

  четвер

  2 - 4 липня 2019 року Перший віце-прем‘єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів візьме участь в Міжнародній конференції з питань реформ в Україні (м. Торонто, Канада)

  Серед головних тем обговорення у рамках Ukraine Reform Conference:

  • Результати та хід українських реформ
  • Реформа децентралізації: можливості, ефективність, результат
  • Україна на шляху вступу до НАТО
  • Україна: інновації, можливості та інвестиції.

  Ukraine Reform Conference відбуватиметься в інтерактивному форматі, заплановані виступи високопосадовців, панельні дискусії за участі провідних міжнародних експертів, відвідувачі познайомляться з продуктами українських креативних індустрій в межах платформи Ukraine House, дізнаються про ділові та інвестиційні можливості в Україні.

  В межах Ukraine House заплановано низку презентацій від представників українських креативних індустрій, B2B та нетворкінг-зустрічей.

  У Ukraine Reform Conference братимуть участь іноземні та українські державні посадовці, бізнесмени топ-рівня, представники країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства.


  Довідково

  Ukraine Reform Conference – щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні.

  З 2017 року конференція об’єднує українських та міжнародних державних посадовців, бізнесменів топ-рівня, представників країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства задля підбиття річних підсумків процесу реформування в Україні та обговорення подальших пріоритетних кроків і перспектив.