• In English
 • 19 вересня - Мінфін презентує новий модуль відкритих даних та інструмент аналізу бюджетних показників
  Міністерство фінансів України, опубліковано 17 вересня 2019

  19
  вересня

  13:00

  четвер

  У четвер, 19 вересня, в Міністерстві фінансів України відбудеться презентація порталу реєстрів міжнародних фінансових організацій та інструменту аналізу бюджетних показників BOOST.

  Міністерство фінансів продовжує вже хорошу традицію - з 2015 року щовересня відкриває дані у сфері публічних фінансів. Так, цього року громадськості запропонують новий портал із реєстром проектів соціального і економічного розвитку України, які здійснюються за кошти міжнародних фінансових організацій.

  Також відбудеться презентація інструменту аналізу бюджетних показників за методикою Світового банку BOOST. Поряд з відкриттям даних Міністерство фінансів надає електронний інструмент для зручної роботи з численними бюджетними показниками, щоб громадянське суспільство могло не просто бачити усю інформацію про бюджетні кошти на порталі e-data.gov.ua, а й мало можливість здійснити аналіз в тій деталізації.

  У заході візьмуть участь:

  Міністр фінансів Оксана Маркарова;

  заступники Міністра фінансів Юрій Гелетій та Юрій Джигир;

  проектний менеджер Людмила Кучерук.

  Нагадаємо, що у 2015 році у межах реформи системи управління державними фінансами розпочав свою роботу Єдиний веб-портал використання публічних коштів e-data.gov.ua, де Міністерство фінансів оприлюднює всі витрати держави у форматі відкритих даних та відкритий бюджет для громадян.

  Початок заходу: 13:00

  Місце проведення заходу: Міністерство фінансів (вул. Межигірська, 11)

  Реєстрація на подію за посиланням обов’язкова - https://forms.gle/8Xv6d2TRXNuKhjPm9

  Контактний номер телефону: 067 672 22 88 (Анастасія)