• In English
 • 19 вересня Міндовкілля запрошує усіх на «Велике прибирання» берегів річок

  19
  вересня

  09:00

  18:00

  субота


  19 вересня представники влади разом із активістами у різних куточках країни вийдуть на екологічні толоки.

  Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський візьме участь в акції «Велике прибирання Тиси» (#ТисаНЕсміттєпровід #ВеликеПрибиранняТиси).

  Заступники Міністра та керівники центральних органів влади, діяльність яких координується Міндовкіллям, наводитимуть лад на 14 локаціях у різних регіонах України.

  Долучитися до акції може кожен, й не обов’язково у визначених місцях.

  19 вересня всією сім’єю прийдіть на улюблене місце відпочинку біля водойми та зробіть його чистим.

  Робіть фото «до та після», знімайте відео, відмічайте свої публікації у Фейсбук хештегом #ЯприбравТвояЧерга, #МіжнароднийДеньЧистихБерегів та ставайте частиною екологічно свідомої спільноти.

  Також у цей день учасники молодіжного руху Let's do it, Ukraine проводять акцію «Побачив? Прибери!» до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Більше інформації тут https://letsdoitukraine.org/

  В умовах адаптивного карантину не забуваймо про дотримання усіх протиепідеміологічних заходів. Учасники мають бути в масках, рукавичках та зберігати соціальну дистанцію.

  Нагадаємо, що Міжнародний день чистих берегів був започаткований у 1986 році. Мета - привернути увагу до проблем засмічення відходами водних ресурсів, правильного поводження із відходами, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості населення.