• In English
 • 19 вересня - офіційне відкриття відновленої Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю»

  19
  вересня

  11:00

  12:00

  вівторок

  19 вересня об 11:00 відбудеться офіційне відкриття відновленої Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» у Лютежі, що була пошкоджена на початку повномасштабного вторгнення у 2022 році і наразі відновила свою роботу завдяки Українському та Люксембурзькому Червоним Хрестам.

  Спікери:

  · Оксана Жолнович, Міністр соціальної політики України;

  · Руслан Кравченко, голова Київської ОВА;

  · Максим Доценко, генеральний директор НК Товариства Червоного Хреста України;

  · Міріам Якобі, представник Люксембурзького Червоного Хреста;

  · Руслан Грищенко, директор Реабілітаційного центру.

  Під час заходу учасники матимуть можливість оглянути відновлені корпуси та приміщення, поспілкуватись із лікарями та реабілітантами центру.

  Місце проведення: с. Лютіж, Київська область.
  Для представників ЗМІ організовано трансфер від вул. Чикаленка, 30 (Пушкінська).

  Акредитація за посиланням: https://forms.gle/aiXbgBEfHCFkLrpy9
  Додаткові запитання: 063 800 36 26 (Ліна Лук’янюк).

  Довідково
  Реабілітаційний центр було пошкоджено на початку повномасштабного вторгнення у 2022 році. Найбільше постраждав корпус, де розміщуються реабілітаційні відділення, басейн, спортзали тощо. Загальна вартість робіт склала понад 13,5 млн гривень.

  Центр в Лютежі надає послуги з медичної реабілітації, фізичної реабілітації, психолого-педагогічної реабілітації, соціальної реабілітації, професійної реабілітації. Тут можна пройти локомоторну терапію, вертикалізацію, механотерапію, лікувальні масажі, різні види фізіотерапії, лікувальну фізкультуру, ерготерапію, пелоїдотерапію та реабілітацію в воді. Крім того, в реабілітаційному центрі можна опанувати нову професію та навчитись, зокрема, бджолярству, ремонту взуття, комп’ютерній справі та бухгалтерському обліку, шиттю, вишивці, майстерності перукаря та спеціаліста з манікюру.