• In English
 • 19 лютого - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  15
  лютого

  10:00

  13:00

  п’ятниця
  вул. Прорізна, 15, м. Київ

  19 лютого об 10 год. відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.


   

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

  Про затвердження рішення комітету відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 15 лютого 2019 року № 3.

  Про затвердження списку кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року № 33-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками».

  Про затвердження пропозицій комітету відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсу, часу вирішення ситуаційних завдань.

  Про проведення тестування та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

  Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

  Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

  Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

  Рейтинговий список кандидатів на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

  Про визначення переможця конкурсу та другого кандидата за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

  Різне.