• In English
 • 19 лютого прес-конференція Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Шіґекі Сумі та Координатора системи ООН в Україні Ніла Вокера
  опубліковано 16 лютого 2018

  19
  лютого

  11:00

  12:00

  понедiлок
  м. Київ, вул. Грушевського, 12/2

  19 лютого відбудеться спільна прес-конференція за участі Віце-прем’єр-міністра - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Шіґекі Сумі та Координатора системи ООН в Україні Ніла Вокера щодо надання Урядом Японії 3,6 млн дол для задоволення гуманітарних потреб, підтримки вразливих верств населення та відновлення східних областей України.

  Початок об 11:00.

  Місце проведення: Прес-центр Кабінету Міністрів України (м. Київ, вул. Грушевського, 12/2, Будинок Уряду). Вхід за паспортами через 1-й під'їзд.

  Акредитація ЗМІ: до 10:00 19 лютого за тел.: (044) 590-47-96 або ел.поштою: press@minregion.gov.ua


  Довідково

  Допомога надаватиметься в рамках семи проектів, що будуть впроваджуватись агенціями системи ООН в Україні, зокрема Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Програмою розвитку ООН (ПРООН), Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Управлінням ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) та Всесвітньою організацією охорони здоров‘я (ВООЗ).


  Трансляція заходу: https://www.youtube.com/watch?v=xX0reZOIOxc