• In English
 • 19 липня - відбудеться форум "Національний план дій щодо зайнятості молоді"
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 17 липня 2018

  19
  липня

  10:00

  16:00

  четвер
  м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15

  19 липня у Києві (вул. Болсуновська, 13-15, IQ BUSINESS CENTER) відбудеться Всеукраїнський форум, спрямований на підвищення рівня зайнятості молоді, під час якого будуть обговорені пропозиції молоді з регіонів, узгоджені спільні подальші плани і створено перший проект Національного плану дій щодо зайнятості молоді.

  Організатори: Міністерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ», Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Державної служби зайнятості.

  Початок - о 10.00.

  В рамках Форуму до обговорення питань зайнятості приєднаються представники молодіжних центрів з регіонів, міських/обласних управлінь з питань молоді, центральних органів виконавчої влади, міжнародних і національних експертів та компаній.

  У програмі заходу:

  презентація опитування U-Report на тему зайнятості;

  групова робота з розробки Національного плану дій щодо зайнятості молоді у форматі «світове кафе»;

  презентація результатів роботи кожної групи;

  відкрита дискусія «Розробка програми Національного форуму зайнятості молоді».

  Учасників форуму вітатимуть заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, Представник Фонду ООН у галузі народонаселення Каспар Пік, голова правління Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна.

  Результатом Форуму стане створення першого проекту Національного плану дій щодо зайнятості молоді із включенням пропозицій молоді з різних областей України.

  З метою створення ціннісної пропозиції для молоді щодо роботи і проживання в Україні в 2016 році було започатковано Український пакт заради молоді-2020 (надалі – Пакт), що є продовженням загальноєвропейської ініціативи з вирішення проблем працевлаштування молоді. В рамках роботи над Пактом роботодавці, освітні інституції та урядові організації стикаються з багатьма питаннями, які можна вирішити тільки об’єднавшись. Саме тому започатковано розробку Національного плану дій щодо зайнятості молоді.

  Протягом червня в регіонах України на базі молодіжних центрів проведено ряд обговорень щодо зайнятості молоді, де було сформовано бачення того, на які аспекти потрібно звернути увагу під час розробки плану. Наприклад, у Львові, в рамках Форуму «Бізнес-Молодь: ефект WOW від співпраці», обговорили питання: перше робоче місце і пошук роботи, дискримінаційні фактори на роботі, соціальне підприємництво і молодіжні стартапи.

  Акредитація обов`язкова  до 17.30 18 липня - (044) 289-95-05, (068) 240- 25-76.