• In English
 • 19 квітня за підтримки Держкомтелерадіо пройде круглий стіл з питань гуманітарного розмінування на території України

  19
  квітня

  11:00

  13:00

  четвер

  19 квітня 2018 року об 11.00 в приміщенні НСЖУ (м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А) Укртелерадіопресінститут за підтримки Держкомтелерадіо, НСЖУ, Центру інформації та документації НАТО проводить круглий стіл на тему «Актуальні питання забезпечення мінної безпеки та гуманітарного розмінування на території України», участь у якому візьмуть керівники  МГО «Міжнародна антитерористична єдність» та компанії «Трансімпекс», представники міністерств та відомств, а також міжнародних організацій DDG, HALO Trust.

  Серед учасників заходу - Георгій Тука, заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб; Олександр Лобов, керівник організації  DDG; Мирослав Ціцман, радник представництва НАТО в Україні з питань боротьби з саморобними вибуховими пристроями та з утилізації вибухонебезпечних предметів та інш.

  Захід організовано на виконання положень Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 21 лютого 2017 року № 43, та присвячено Міжнародному дню просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням.

  Акредитація журналістів за тел. 234-35-52 або e-mail: secretar@utrpi.org.ua