• In English
 • 19 квітня відбудеться презентація ІІ Міжнародного фестивалю StartUp Гогольfest

  19
  квітня

  12:00

  14:00

  п’ятниця
  м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 4

  19 квітня 2019 року відбудеться презентація ІІ Міжнародного фестивалю StartUp Гогольfest та спільного проекту Гогольfest та Укрзалізниці - Гоголь Train.

  Участь у заході візьмуть  Міністр інфраструктури Володимир Омелян,  директор фестивалю сучасного мистецтва «Гогольfest» Максим Демський, директор Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця»  Олександр Красноштан, програмний директор  «Гогольfest» Анна Басова, креативний директор Гоголь Train Денис Угорчук.

  Організатори фестивалю представлять всі програми ІІ Міжнародного міждисциплінарного фестивалю StartUp Гогольfest у Маріуполі: музичну, театральну, візуальну, освітню. Опера «Неро» - спецподія, яка буде показана в доку Азовського судноремонтного заводу. Куратори програм назвуть імена учасників.  розкажуть, які заходи чекають на маріупольців та гостей міста під час фестивалю. 

  Відбудеться презентація спільного проекту Гогольfest та Укрзалізниці - Гоголь Train як унікального арт-явища в українському культурному просторі.

  Дата та час: 19 квітня 2019 р. о 12:00

  Місце проведення: залізничний вокзал «Південний» (м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 4, біля інсталяції «Голова Гоголя»)

  Акредитація ЗМІ: до 10:00 19 квітня 2019 р. через сайт http://mtu.gov.ua/news/30840.html

  Довідково 

  Фестиваль сучасного мистецтва StartUp Гогольfest з 26 квітня до 1 травня 2019 р. вдруге відбудеться у Маріуполі. Він проходитиме на 8 локаціях (ПК «Молодіжний», Вежа, Платформа ТЮ, Маріупольський театр ляльок, Міський сад, Яхт-клуб «Азовсталь», АСРЗ). Фестиваль має кілька програм: театральна, музична, освітня, хореографічна та візуальна.  

  StartUp Гогольfest - це можливість зустрітися за короткий проміжок часу в одному місці з великою кількістю культурних продуктів, українських та європейських. Це пригода, яка дає можливість переосмислити в, першу чергу себе, як живу істоту, котра ходить на планеті Земля. Глянути інакше на власне я, на світ, на Україну та Маріуполь.