• In English
 • 19 квітня Україна отримає від Німеччини грант на 9 млн євро на створення житла для внутрішньо переміщених осіб
  опубліковано 17 квітня 2018

  19
  квітня

  12:00

  14:00

  четвер
  м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10

  19 квітня о 12:00 відбудеться підписання Фінансової та проектної угоди між Кабінетом Міністрів України, Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) та представником банку KfW на суму 9 млн євро.

  Ці кошти будуть спрямовані на створення житла для внутрішньо переміщених осіб у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях, а також у підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

  У підписанні Угоди візьмуть участь: 

  • Андрій Рева, Міністр соціальної політики України
  • Андрій Лактіонов, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій
  • Меріон Кніш, керівник міського та інфраструктурного підрозділу Німецького банку розвитку KfW

  На церемонії підписання також будуть присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель та директор бюро KfW в Україні Лутц Хорн-Хааке.

  Після підписання Угоди відбудеться короткий прес-брифінг, де підписанти розкажуть про план реалізації програми допомоги Уряду Німеччини Україні. Журналісти зможуть дізнатись, як розподілятимуться кошти, де саме і яке житло збудує та відремонтує УФСІ, в які терміни люди зможуть заселитися в нові соціальні квартири і гуртожитки, а головне, скільки внутрішньо переміщених осіб отримають дах над головою.

  Підписання Угоди відбудеться у Міністерстві соціальної політики за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10, Урядовий контактний центр (2-й поверх Міністерства соціальної політики).

  Акредитація та додаткова інформація: Альона Романюк 093 72 10 800 aliona.romanuk@gmail.com.