• In English
 • 19 грудня «U-LEAD з Європою» і Мінцифри проведуть онлайн-сесію про Програму «Цифрова Європа»

  19
  грудня

  11:00

  12:30

  понеділок

  19 грудня «U-LEAD з Європою» та  Мінцифри проведуть інформаційну онлайн-сесію «Як взяти участь у Програмі «Цифрова Європа». Тренінг розроблено для громад та цифрових лідерів. Під час заходу потенційні претенденти дізнаються більше про Програму та зможуть поставити питання експертам.

  На онлайн-сесії обговорять можливості Програми «Цифрова Європа» для України, а також основні теми відкритих грантових конкурсів та плани на наступні два роки. Слухачам розкажуть про інструменти пошуку партнерів та розбудову консорціумів.

  Відкриють івент Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції та Андрей Хорват, заступник директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ.

  Доповідач події – Донат Маг’ярі, міжнародний старший експерт Програми «U-LEAD з Європою» з цифрових публічних послуг і цифрової трансформації, а модератор — Мар’яна Семенишин, керівниця команди, Програма «U-LEAD з Європою».

  Початок заходу об 11:00 (за київським часом).

  Орієнтовна тривалість — 1,5 години.

  Зареєструватись на подію можна до 16 грудня до 17.00. Для цього напишіть на адресу: iryna.volska@giz.de , вказавши ім’я, прізвище, посаду та установу. Після цього отримаєте лист з посиланням на підключення 16 грудня після 18:00.

  Протягом заходу буде синхронний переклад з англійської на українську. А у кінці трансляції кожен може поставити запитання доповідачам.

  Нагадаємо, з цього року українські установи та організації мають можливість податися на фінансування в рамках Програми Європейського Союзу — «Цифрова Європа». Загальний фонд Програми становить 7,6 млрд євро. За напрямами, доступними для України, передбачено близько 6 млрд євро, які виділятимуть до 2027 року.

  Взяти участь у конкурсах та отримати грант можуть як державний чи приватний сектори, так і громадські організації, заклади вищої освіти та наукові установи, постачальники хмарних технологій та ІТ-компанії. Повний перелік потенційних учасників вказано в умовах кожного конкурсу окремо. Детальна інструкція щодо подання заявки на участь українською: https://bit.ly/3U2mT5p.