• In English
 • 19 грудня в Міжнародному аеропорту “Бориспіль” відкриється перша фотовиставка про дослідження українських полярників в Антарктиді
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 13 грудня 2019

  19
  грудня

  09:45

  13:00

  четвер

  19 грудня 2019 року в Міжнародному аеропорту “Бориспіль” відкриється перша фотовиставка “Україна в Антарктиді: до 200-річчя відкриття континенту”.

  Відкрити виставку планує Міністр освіти і науки України Ганна Новосад разом з учасниками антарктичних експедицій та представниками Національного антарктичного наукового центру.

  В експозиції будуть представлені фото про життя і дослідження українців на антарктичній станції “Академік Вернадський”, полярні артефакти, фотозони з 2-метровим субантарктичним пінгвіном тощо.

  Оскільки відкриття виставки припадає на День святого Миколая, до участі також запрошені учні шкіл Київщини, для яких заплановані конкурси та подарунки.

  Початок: 10:00

  Прохід до режимної зони: до 9:45

  Місце проведення: Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, термінал D (зустріч на третьому поверсі терміналу D біля інформаційної стійкі)

  Акредитація: до 14:00 16 грудня /за посиланням/. У формі акредитації обов'язково потрібно додати копію першої сторінки паспорта всіх, хто подається на акредитацію.

  Зверніть увагу: для проходу до режимної зони представникам медіа ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно мати з собою паспорт. Дані паспорта повинні збігатися з інформацією, вказаною у формі акредитації, та копією, надісланою на пошту.

  Шановні колеги! Оскільки захід відбуватиметься в режимній зоні, просимо вас дотримуватися усіх правил акредитації та бути уважними під час заповнення форми та надання документів.