• In English
 • 19 червня Міністерство освіти і науки України та Мала академія наук оголосять переможців Всесвітньої олімпіади геніїв
  опубліковано 16 червня 2023

  19
  червня

  10:30

  11:00

  понеділок

  19 червня о 10.30 у Музеї науки МАН відбудеться пресконференція МОН та МАН, на якій зустрічатимуть учасників та переможців Міжнародного конкурсу «Олімпіада геніїв» (Genius Olympiad).

  Пресконференція відбудеться за участю Міністра освіти і науки Оксена Лісового, в.о. директора Тетяни Пещеріної та делегації МАНУ одразу після повернення з фіналу конкурсу в США.

  Це найбільша українська делегація учнів-членів Малої академії наук України, яка взяла участь у міжнародній олімпіаді офлайн. Цьогоріч конкурс приймає Рочестерський технологічний інститут, що зібрав фіналістів із 60 країн у штаті Нью-Йорк. Саме тут учні з України презентували проекти у шести категоріях: наука та бізнес, креативне письмо та мистецтво, робототехніка та короткометражний фільм. Це важливе досягнення для позашкільної освіти, тому МОН і МАН надають цьому особливу увагу і зустрічатимуть дітей одразу після повернення, щоб привітати учасників та переможців, а також розповісти про їхні досягнення усій країні.

  Для того, щоб наукові керівники, батьки та громадськість могли долучитися до події та першими дізнатися результати, онлайн-трансляцію заходу покажуть на офіційній сторінці МОН та МАН у фейсбук.

  Для акредитації ЗМІ на участь у пресконференції просимо представників медіа заповнити форму за посиланням та очікувати лист-підтвердження.

  Адреса події: Музей науки, проспект Академіка Глушкова, 1П23, Київ

  Довідково

   3 листопада 2021 року Terra Science and Education та Національний центр «Мала академія наук України» (НЦ «МАНУ») підписали ліцензійний договір, згідно з яким НЦ «МАНУ» став офіційним представником GENIUS Olympiad в Україні та єдиною установою, яка має право організовувати національний відбір — GENIUS Olympiad Ukraine («Олімпіаду геніїв України»).

  НЦ «МАНУ» — центр ЮНЕСКО ІІ категорії, який об’єднує та залучає до наукової освіти, винахідницької й дослідницької діяльності близько 250 тис. українських школярів через унікальну освітню та наукову екосистему.

   Контакт для додаткових питань +380939583742