• In English
 • 19 березня у Києві презентують інклюзивний освітній проект «Дитляндія» - для висвітлення інклюзивних умов для рівноправного розвитку дітей з інвалідністю та без
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 березня 2019

  19
  березня

  11:00

  17:00

  вівторок
  вул. Столичне шосе, 103, м. Київ

  19 березня у Києві відбудеться  презентація освітнього інклюзивного проекту «Дитляндія» - створення якісного та інклюзивного контенту в інформаційному просторі для висвітлення інклюзивних умов для рівноправного розвитку дітей з інвалідністю та без. Виконавцем проекту виступила Громадська організація «Гармонія»  за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та активного сприяння Офісу урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю.  

  Запрошуємо відвідати подію 19 березня о 11:00 в залі «Панорама» готелю «Ramada Encore» (вул. Столичне шосе, 103, 18-й поверх). Участь у презентації візьмуть Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, діти-учасники проекту із різних регіонів України.

  Довідково

  В рамках проекту «Дитляндія» вже створено цикл дитячих телепередач – за  аналогом телепередач для дітей Бі-Бі-Сі, ведуться інформаційні кампанії.  Кожна передача продубльована жестовою мовою, є варіант з аудіоописом.   

  За додатковою інформацією звертайтесь до менеджера проекту Олени Чорнобривенко: (097) 502-46-28