• In English
 • 19 березня Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак перебуватиме з робочою поїздкою на Івано-Франківщині

  19
  березня

  09:00

  18:00

  вiвторок

  У ході робочої поїздки Остап Семерак відвідає Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, де у форматі відкритої лекції поспілкується зі студентами про сучасні екологічні тренди та виклики перед Україною, а також про зміст екостандартів, діючих в країнах ЄС та важливість змін екологічної свідомості для кожного громадянина нашої держави.

  По завершенню лекції заплановано спілкування Міністра екології із представниками ЗМІ. (Орієнтовний час - 10:30, актова зала Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника за адресою: вул. Шевченка,57).

  Також Остап Семерак візьме участь у засідання Ради регіонального розвитку Івано-Франківської області під головуванням Президента України, яка планується відбутися 19 березня у Коломиї.

  Акредитація представників ЗМІ, які бажають поспілкуватися з Міністром по завершенню лекції в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника до 20:00 18 березня 2019 року за телефоном: (097) 49 714 49 , або за ел. поштою: oksnik7@gmail.com