• In English
 • 19-23 березня у Нідерландах Голова Держенергоефективності презентуватиме інвестиційний потенціал біоенергетики України
  опубліковано 19 березня 2018

  19
  березня

  11:55

  понедiлок
  23
  березня

  18:00

  п'ятниця
  Королівство Нідерланди


  19 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук на чолі української делегації здійснить робочий візит до Нідерландів, де впродовж тижня на заходах та зустрічах презентуватиме стан та інвестиційний потенціал біоенергетики України і налагоджуватиме обмін досвідом між двома країнами у цій сфері.

  Програма візиту передбачає низку заходів у кількох містах Королівства Нідерланди.

  Зокрема, 19 березня українська делегація планує відвідати Центр застосування альтернативних джерел енергетики «ACRRES» у м. Лелістад.

  20 березня в Університеті прикладних наук Саксьйон «Saxion Hogeschool» Сергій Савчук має намір взяти участь у V Конференції з питань інновацій та підприємництва у регіонах «Нові можливості для сільської місцевості», де представить законодавчі здобутки та переваги інвестування у проекти з біоенергетики в Україні.

  Цього дня учасники делегації також зможуть ознайомитися із роботою заводу з виробництва піролізного палива «Empyro» (м. Хенгело).

  Наступного дня, 21 березня, українська делегація планує відвідати біогазову установку компанії «Host» та муніципальну котельню на біомасі, встановлену компанією «Kara». Сергій Савчук також матиме нагоду провести переговори із представниками цих підприємств щодо можливостей реалізації встановлення таких потужностей в Україні.

  22 березня передбачається участь Голови Держенергоефективності у семінарі в Нідерландському агентстві підприємництва «RVO», де буде розглянуто політику розвитку біоенергетики у Нідерландах та Україні. Після заходу заплановано візит до сертифікаційного центру для біопалива Нідерландського управління з питань викидів NEA.

  Довідково

  До складу української делегації увійшли представники Вінницької міської ради, «PIB Biobased Energy Ukraine», компаній «ViОil», «ДФ Aгро», «ENERGY FARM», «Укртепло», «IMК».