• In English
 • 18 травня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  18
  травня

  10:00

  13:00

  вівторок


  Дата проведення засідання – 18 травня 2021 року

  Час початку проведення засідання – 10 година 00 хвилин

  Місце або спосіб проведення – НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ

  Проект

   Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про затвердження ситуаційних завдань для кандидатів на посади державних секретарів.

  2. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, розв’язання ситуаційних завдань.

  3. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства її результатів.

  4. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  5. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  6. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної податкової служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, розв’язання ситуаційних завдань.

  7. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної податкової служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації її результатів.

  8. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  заступника Голови Державної податкової служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  9. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної податкової служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  10. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, розв’язання ситуаційних завдань.

  11. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту її результатів.

  12. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  13. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  14. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, розв’язання ситуаційних завдань.

  15. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання її результатів.

  16. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  першого заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання.

  17. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  18. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної авіаційної служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, розв’язання ситуаційних завдань.

  19. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної авіаційної служби України її результатів.

  20. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  першого заступника Голови Державної авіаційної служби України.

  21. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної авіаційної служби України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  22. Обговорення питання щодо необхідності залучення експертів у відповідній сфері для проведення співбесіди щодо відповідності професійної компетентності кандидатів встановленим вимогам.

  23. Про розгляд дисциплінарної справи стосовно заступника Голови Державної служби геології та надр України Сарамаги Р. К.

  24. Перевірка ситуаційних завдань кандидатів на посади державних секретарів Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства фінансів України, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, Міністерства закордонних справ України.

  25. Різне.