• In English
 • 18 серпня - урочиста церемонія закриття IV чемпіонату Європи з пляжного волейболу серед спортсменів з порушенням слуху
  опубліковано 17 серпня 2018

  18
  серпня

  13:00

  14:00

  субота
  Гідропарк, м. Київ

  18 серпня о 13:00 у Гідропарку (м. Київ), на території пляжного комплексу «OlmecaPlage», відбудеться урочиста церемонія закриття IV чемпіонату Європи з пляжного волейболу серед спортсменів з порушенням слуху.

  Організатори: Спортивна федерація глухих України, Європейська спортивна організація глухих.

  Партнерство та підтримка: Національний комітет спорту інвалідів України, Укрцентр з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю "Інваспорт", Міністерство молоді та спорту України.

  В урочистості візьмуть участь:

  Заступник Міністра молоді та спорту України Микола Даневич;

  Президент Національного комітету спорту інвалідів України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич;

  Президент Спортивної федерації глухих Леонід Касіцький;

  Представник Європейської спортивної організації глухих Алєксандр Романцов;

  Спортивна громадськість України.

  IV чемпіонат Європи з пляжного волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху проходить з 12 по 18 серпня 2018 року у місті Київ (Україна).

  Дуже символічно, що власне під час успішного виступу національної дефлімпійської збірної команди України на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року, яскравою сторінкою яких стали змагання з пляжного волейболу, Європейська спортивна організація глухих вирішила провести чемпіонат Європи з пляжного волейболу серед спортсменів з порушенням слуху саме в Україні.

  Цікава розв’язка цього чемпіонату: у фінал вийшли дві пари чоловічих та жіночих команд України, які боротимуться за перше та друге місце відповідно. Початок фінальних змагань завтра о 9:00, українські команди гратимуть в 11:30 (чоловіки) та в 10:40 (жінки).

  Подія у фейсбук: https://www.facebook.com/events/429419724242326/

  Телефон для акредитації: 093 7711064.