• In English
 • 18 листопада - презентація «Ресурси PISA для сучасного вчителя – відповідального професіонала»
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 15 листопада 2019

  18
  листопада

  15:00

  16:00

  понедiлок

  18 листопада за участі Міністра освіти і науки України Ганни Новосад відбудеться презентація «Ресурси PISA для сучасного вчителя – відповідального професіонала».

  В заході також візьмуть участь державні й громадські організації, які підтримують імплементацію міжнародного дослідження PISA в Україні і всіляко сприяють просуванню його результатів.

  Знаковою буде презентація україномовного видання «10 запитань від учителів математики… і як PISA може допомогти відповісти на них». Ці запитання стосуються стратегій викладання математики, а також стратегій вивчення математики учнями, виконання навчальних програм, різних характеристик учнів і того, як вони пов’язані з досягненнями учнів у математиці та як вони пов’язані між собою.

  У межах заходу буде представлено сайт PISA, оновлений за сприяння UNICEF в Україні. Електронна платформа дозволить учням / студентам проходити тестування за завданнями PISA, а також освітянам побачити приклад компетентнісно орієнтованих завдань, щоб впроваджувати їх на своїх уроках.

  Нагадаємо, Україна у 2018 році вперше взяла участь у міжнародному порівняльному дослідженні якості освіти — PISA (Program for International Student Assessment). А вже 3 грудня 2019 року будуть оприлюднені перші для України результати PISA.

  Зауважимо, PISA не дає оцінку учням, а діагностує систему освіти. На основі отриманих даних можна побачити недоліки і виправити їх.

  Початок заходу: о 15:00

  Місце проведення:  проспект Перемоги, 10, 1-й поверх,  м. Київ, зала засідань Колегії Міністерства освіти і науки України.

   Акредитація ЗМІ: за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceQvhemoAOBJoxzX0QVZszLgsl2mXsp_zWpZ47DglLnLpPcg/viewform