• In English
 • 18-19 липня у Києві пройде Міжнародний форум Експертної мережі Міжнародної Кримської платформи "Бачення майбутнього: експертний погляд”

  18
  липня

  09:00

  вівторок
  19
  липня

  18:00

  середа

  Перемога України в агресивній війні, розв'язаній проти неї росією, дозволить відновити верховенство міжнародного права і створить умови для оновлення існуючої архітектури безпеки. Для того, щоб вже зараз зрозуміти, як потрібно будувати післявоєнну конфігурацію світової безпеки та встановлювати порядок, заснований на засадах міжнародного права, українські експерти та правозахисники ініціювали проведення Міжнародного форуму Експертної мережі Міжнародної Кримської платформи "Бачення майбутнього: експертний погляд”. Спікерами та учасниками форуму стануть провідні експерти з понад 20 країн світу.

  Дата: 18-19 липня

  Локація: Київ, вул. Госпітальна, 4 (готель Русь)

  Форма реєстрації для ЗМІ: https://forms.gle/CxMwd6dNNx2wUTJR6


  Організатори заходу: Експертна мережа Міжнародної Кримської платформи, Кримська правозахисна група та Центр оборонних стратегій.

  Учасники заходу обговорять майбутню архітектуру глобальної безпеки та Чорноморського регіону зокрема; порушення законів та звичаїв ведення війни росією та експертне правове залучення для відновлення справедливості; стратегічне бачення та рекомендації щодо повоєнного врегулювання в росії.

  Програма конференції

  18 липня (переддень):

  Експертна дискусія “Наслідки агресії росії для довкілля України та світу"

  19 липня (основний день): 

  Панельна дискусія "Майбутня архітектура глобальної безпеки: бачення з Чорноморського регіону"

  Панельна дискусія "Відновлення справедливості та роль експертів у процесі"

  Панельна дискусія "Повоєнна росія: бачення демократичних країн"

  Захід відбудеться в межах діяльності Міжнародної Кримської платформи — механізму, що спрямований на деокупацію Криму, відновлення чорноморської, європейської та глобальної безпеки.

  Детальна програма конференції та інші подробиці скоро будуть опубліковані на сайті Міжнародної Кримської платформи.

  Додаткові питання можна надсилати на адресу o.hallalu@coreagency.com.ua, або за телефоном +38 098 551 69 77