• In English
 • 17 жовтня - акція з озеленення країни «1 000 000 дерев за 24 години»

  17
  жовтня

  10:00

  11:00

  субота

  17 жовтня Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України запрошує кожного, хто не байдужий до проблем довкілля,  зробити власний внесок в озеленення країни. Разом ми встановимо український рекорд – висадимо «1000 000 дерев за 24 години».

  Таким чином ми прагнемо об’єднати зусилля влади, бізнесу та громадськості заради спільного відновлення екосистеми країни.

  Зокрема, Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський разом із заступниками візьме участь у висадженні  дерев у Клавдієвському лісовому господарстві.

  Деталі акції:

  17 жовтня (субота)

  10:00 - Клавдієвське лісове господарство 

  (Київська обл., Бородянський район, 50°36'54.2"N 30°01'02.3"E, https://goo.gl/maps/8XwUaSScfuyEMR7v6)

  Акредитація ЗМІ:   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDP8hADmZB3tD1dDVxQLNtzJgbx0QIkPJYB5bNnjfacW0YyQ/viewform або за телефоном  063-651-83-51 - Віта

  Нагадаємо, що проект із озеленення України реалізується Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Державним агентством лісових ресурсів України та благодійною організацією «Благодійний фонд «Озеленення України».

  Долучитися до акції може кожен українець, обравши зручний для себе формат участі. Можна підтримати ініціативу висаджуючи дерева на прибудинкових територіях або ж приєднатися до масштабної  висадки алей та парків у вашому місті.

  Локації з лісовідновлення в регіонах можна переглянути на інтерактивній мапі за посиланням: https://lk.ukrforest.com/map/general.

  Зареєструватися та долучитися до акції або отримати більше інформації можна, звернувшись в обласні управління лісового та мисливського господарства або безпосередньо в лісгоспи.