• In English
 • 17 травня Мінцифри запускає оновлену платформу Дія.Освіта: долучайтеся до презентації

  17
  травня

  15:00

  16:00

  середа

  Міністерство цифрової трансформації запускає оновлений проект Дія.Освіта — національну едьютейнмент-платформу актуальних знань та навичок, де можна безоплатно навчатися в інноваційному й інклюзивному форматі. Це перший у світі проект такого масштабу.

  Офіційна презентація оновленої платформи відбудеться в онлайн-форматі 17 травня о 15:00.

  З початку повномасштабного вторгнення чимало людей втратили роботу — бойові дії тривають там, де раніше були зайняті щонайменше 10 млн працівників. Дія.Освіта — це можливість, зокрема, для внутрішніх переселенців та решти охочих зробити перший крок до нових навичок та нової професії.

  Платформа є наступним етапом еволюції проекту Дія.Цифрова освіта, який стартував у 2020-му і був зосереджений на цифрових навичках та цифровій грамотності. Тепер Дія.Освіта масштабується: разом з провідними компаніями та експертами ми створили понад 50 нових освітніх серіалів та 50 симуляторів про різні професії, а також додали англомовну адаптацію платформи.

  У день запуску Дія.Освіта платформу презентують:

  Михайло Федоров, Віце-прем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації

  Каран Бхатія, віце-президент Google з питань міжнародних справ та суспільної політики (онлайн)

  Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції

  Віктор Лях, президент Фонду «Східна Європа»

  Мікко Гроенберг, в.о. Керівника операційного департаменту КМЄС в Україні

  Пол Ґьорні, Засновник і CEO BecomingX (онлайн)

  Юрій Баланюк, Голова національного агентства кваліфікацій

  Крім цього, відбудуться дві дискусійні панелі за участі партнерів освітніх серіалів: про потреби роботодавців (Socar, Silpo, balbek bureau, МХП) та про ринок праці (Jooble, Work.ua, Robota.ua).

  Зареєструватися на онлайн-трансляцію можна на лендингу події: https://bit.ly/42qkDJT

  Акредитація для журналістів для участі у події офлайн обов’язкова. Отримати її можна за посиланням: https://bit.ly/3VW15KN

  Національна платформа Дія.Освіта оновлена з ініціативи Міністерства цифрової трансформації за підтримки Google.org та Фонду Східна Європа.