• In English
 • 17 лютого Оксана Жолнович візьме участь у презентації пілотного навчального проекту ”Система підтримки та супроводу ветеранів у громадах”

  17
  лютого

  11:00

  12:00

  п’ятниця

  17 лютого об 11:00 відбудеться презентація пілотного навчального проекту «Система підтримки та супроводу ветеранів у громадах».

  Спікери заходу:

  1. Оксана Жолнович, Міністр соціальної політики України (офлайн).

  2. Тімоті Мадіган, директор Проекту USAID «Економічна підтримка України» (офлайн).

  3. Оксана Коляда, ГО «Простір можливостей» (офлайн).

  4. Віталій Коваль, голова Рівненської ОДА (офлайн).

  5. Володимир Юр’єв, заступник Голови Хмельницької ОДА (онлайн).

  6. Представник Львівської ОДА (наразі визначаються з кандидатом) (онлайн).

  Місце проведення: Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» (Зала № 1, вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ, 01601).

  Акредитація представників ЗМІ: pressroomu@gmail.com

  Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/watch?v=17I-TSQG6v4&ab_channel=UkrinformTV 

  Довідково

  В Україні впроваджується пілотна навчальна програма для фахівців соціальної сфери, які працюватимуть з ветеранами та ветеранками в громадах. 

  Суть програми полягає в тому, щоб навчати потенційних ветеранських кейс-менеджерів сучасних підходів в обслуговуванні ветеранів і запровадженні системи супроводу та забезпеченні їх потреб на рівні громад.

  До створення програми долучилися практики психологи з Єдиного центру психічного здоров’я «Лісова поляна», фахівці з Міністерства у справах ветеранів України та Міністерства соціальної політики України, які розробляли та впроваджували ветеранські політики на різних рівнях, ветерани та експерти цій у сфері.