• In English
 • 17 квітня за участі Лілії Гриневич відбудеться прес-сніданок з нагоди старту Global Teacher Prize Ukraine 2018
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 16 квітня 2018

  17
  квітня

  11:00

  13:00

  вiвторок
  м. Київ, вул. Мазепи, 1

  17 квітня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич візьме участь у прес-сніданку з нагоди старту Global Teacher Prize Ukraine 2018 у хабі «Освіторія».

  Зокрема програмою заходу передбачені: 

  - дискусія про роль та вплив учителя на успіх окремої людини та зміни в країні загалом;

  - презентація Global Teacher Prize Ukraine 2018, місія проекту, досягнення 2017 року та нововведення 2018 року;

  - обговорення досягнень учителів у навчанні учнів на прикладах фіналістів премії 2017 року;

  - неформальне спілкування про освіту за смачною кавою.

  Початок: об 11.00

  Адреса: вул. Мазепи, 1 (ст. м. Арсенальна)

  Акредитація ЗМІ обов’язкова та відбувається протягом 16 квітня (до 23.59)  за онлайн-формою: goo.gl/CGSyiE . За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, за телефоном (050) 410-45-36, Марія, «Gres Todorchuk»

  Спікерами заходу також будуть:

  - Зоя Литвин, організатор премії Global Teacher Prize Ukraine, голова громадської спілки «Освіторія»;

  - Наталія Гладких, фіналіст Global Teacher Prize Ukraine 2017, автор програми для інклюзивного табору Space Camp.

  Global Teacher Prize – це світова премія для вчителів, які зробили видатний внесок у професію, так звана «Нобелівська» премія у галузі освіти. Премію засновано, щоб підкреслити важливість і визнання вчителів на найвищому рівні, популяризувати новаторські підходи в освіті. Це одна з найбільших премій у світі за професійні досягнення, а у сфері освіти - перша і єдина премія такого масштабу. В Україні премію ініціювала та координує громадська спілка «Освіторія» в 2017 році.

  Минулого року Президент України особисто зустрівся з п’ятіркою фіналістів. Перемогу у Global Teacher Prize Ukraine здобув 71-річний учитель фізики Чернівецького ліцею №1 Паул Пшенічка, який до того ж став першим учителем в історії держави, який увійшов до рейтингу «Топ-100 найвпливовіших українців». П’ять кращих учителів України стали відомими не тільки серед своїх учнів та колег. Їх запрошують як експертів на телебачення та конференції, та головне - вони отримали можливість втілити свої мрії. «Після участі в премії я відчула, що те, що я роблю, справді важливо. І це додало мені сил та впевненості втілити шалену, як тоді здавалося, ідею», - розповідає тифлопедагог Наталя Гладких. Ідея уроків про інклюзію та комунікацію з дітьми з інвалідністю у звичайних школах народилася в Наталі під час відбіркового туру в Одесі і переросла у масштабну акцію, до якої приєдналося понад 500 шкіл з усієї України.