• In English
 • 17 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  17
  грудня

  14:00

  15:00

  вівторок

  17 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби 

  Початок засідання: 14:00

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327, IІ поверх, Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби, м. Київ, вул. Прорізна, 15


  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   1. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби з безпеки на транспорті та визначення її результатів.

  2. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби з безпеки на транспорті, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  3. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови НАДС та визначення її результатів.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови НАДС, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної регуляторної служби та визначення її результатів.

  6. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної регуляторної служби, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.