• In English
 • 17 грудня Координатор проекту ОБСЄ в Україні представить вдосконалені інструменти моніторингу довкілля територій, постраждалих від конфлікту

  17
  грудня

  12:00

  13:00

  понеділок
  вул. Госпітальна, 12, м. Київ.

   В понеділок, 17 грудня 2018 року   о 12:00 в конференц-залі готелю «Президент»  Координатор проекту ОБСЄ в Україні представить вдосконалені інструменти моніторингу довкілля територій, постраждалих від конфлікту.

  В заході візьмуть участь:

  • Остап Семерак - Міністр екології та природних ресурсів України;
  • Джеффрі Ерліх - Старший співробітник Координатора проекту ОБСЄ в Україні;
  • Представник Державного агентства водних ресурсів України;
  • експерти-екологи Ніколай Денісов, Олексій Ярошевич, Дмитро Аверін

  Інформаційна система довкілля Донбасу – цифрова онлайн-платформа для відстеження  екологічної ситуації на територіях, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України, а також первинна оцінка стану води та програма моніторингу створена за  підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

  На заході будуть представлені результати первинного дослідження хімічного стану басейну річки Сіверський Донець та проект регуляторного документу для здійснення моніторингу. Цей річковий басейн є основним джерелом води для трьох областей України - Харківської, Донецької та Луганської, включаючи території, що постраждали внаслідок військових дій, розпочатих у 2014 році.

  Інформаційна система та програма моніторингу води будуть використовуватися Міністерством екології та природних ресурсів України та Державним водним агентством України для відстеження ситуації та інформування широкої аудиторії про стан довкілля у регіоні.

  Мета інструменту - надавати надійну інформацію щодо проблемних питань, визначених в результаті оцінки, проведеної Координатором проектів ОБСЄ у 2017 році та спрямований на виконання рекомендацій щодо необхідних пріоритетних заходів (можна завантажити звіт англійською та українською). Робота, яка буде представлена в понеділок, є частиною допомоги Координатора проектів для підтримки дій Уряду, спрямованих на зменшення цих ризиків.

  В рамках заходу запланований брифінг для ЗМІ. 

  Місце проведення: вул. Госпітальна, 12, м. Київ.

  Акредитація ЗМІ до 10:00 17 грудня. Свою участь просимо підтвердити електронним повідомленням Андрію Дзюбенко, менеджеру програми Координатора проектів ОБСЄ в Україні, на адресу andrii.dziubenko@osce.org

  Додаткова інформація  за телефоном:  ( 050) 676 77 34.