• In English
 • 17 червня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  17
  червня

  10:00

  12:00

  четвер

  17 червня 2021 року відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Час початку проведення засідання – 10:00 год.

  Місце проведення – НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ


  Проект

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства водних ресурсів України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства водних ресурсів України та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства водних ресурсів України.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства водних ресурсів України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Секретаря Національної тристоронньої соціально-економічної ради етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Секретаря Національної тристоронньої соціально-економічної ради та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Секретаря Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Секретаря Національної тристоронньої соціально-економічної ради, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву України та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву України.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Різне.