• In English
 • 17 березня відбудеться інформаційна сесія про результати і досягнення реформи професійної освіти
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 13 березня 2023

  17
  березня

  09:45

  16:00

  п’ятниця

  17 березня 2023 року запрошуємо представників медіа та блогерів до участі в інформаційній сесії про ключові результати реформи професійної освіти та її потенціалу у відбудові України.

  Доповідачі:

  • Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет;
  • генеральний директор директорату професійної освіти Ірина Шумік;
  • ініціатори та лідери реформи профтехосвіти;
  • керівництво та педагоги, студенти та випускники закладів професійної освіти. 

  У межах події в учасників буде змога відвідати «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва міста Києва» й дізнатися, як працює профтех зсередини: поспілкуватися з дирекцією центру, його студентами тощо.

  Початок о 9:45. 

  Захід відбудеться за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 10, Міністерство освіти і науки України. 

  Реєстрація за посиланням

  Кінцева дата реєстрації: 15 березня 2023 року.

   Учасникам забезпечують: 

  • відшкодування дорожніх витрат за наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення рівня не вище купе або «Інтерсіті» другого класу);
  • харчування (кава-паузи та обід). 

  За додатковою інформацією звертайтесь до менеджера проектів ГО «Інтерньюз-Україна» Максима Мазипчука: +380936162986, mmazypchuk@internews.ua

  Подія «Завдяки нам! Майбутнє відбудови України» є складовою комунікаційної кампанії програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України». Програма має на меті надати підтримку у впровадженні реформи профосвіти та модернізації інфраструктури обраних навчальних закладів. 

  Довідково

  Реформа професійно-технічної освіти та навчання (ПТО) є пріоритетом у масштабній програмі реформ, яку здійснює український уряд. Спільна програма ЄС та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії EU4Skills спрямована на підтримку реформи сектору ПТО в Україні. Реформа передбачає адаптація навчання до вимог ринку праці та допомогти молоді й дорослим реалізувати власний потенціал. 

  Детальніше про програму EU4Skills - https://eu4skills.info/.