• In English
 • 16 жовтня відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  16
  жовтня

  10:00

  11:00

  середа

  Дата проведення: 16 жовтня 2019 року

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, (3-й поверх, кабінет № 327), м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Початок засідання: 10:00.

   

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про проведення конкурсів на зайняття посад заступників Голови Державної фіскальної служби, державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій, продовження проведення конкурсів на зайняття вакантних посад заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.  
  2. Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 11 жовтня 2019 року № 12.
  3. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття посад заступника Голови Державної фіскальної служби відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 849-р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади заступника Голови Державної фіскальної служби», заступника Голови Державної фіскальної служби відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 850-р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади заступника Голови Державної фіскальної служби», заступника Голови Державної фіскальної служби відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 852-р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади заступника Голови Державної фіскальної служби», державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 851-р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій».
  4. Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.
  5. Про проведення тестування та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття посад заступників Голови Державної фіскальної служби, державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій.
  6. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття посад заступників Голови Державної фіскальної служби, державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій, на зайняття вакантних посад заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
  7. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття посад заступників Голови Державної фіскальної служби, державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій, на зайняття вакантних посад заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
  8. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття посад заступників Голови Державної фіскальної служби, державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій, на зайняття вакантних посад заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
  9.  Рейтингові списки кандидатів на зайняття посад заступників Голови Державної фіскальної служби, державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій, на зайняття вакантних посад заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
  10. Про визначення кандидатур, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів для внесення пропозицій суб’єкту призначення.
  11.   Про визначення переможців конкурсів та других кандидатів за результатами конкурсів на зайняття вакантних посад заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
  12. Різне.