• In English
 • 16 травня у МОН оберуть найкращі стартапи та представлять низку інноваційних розробок
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 15 травня 2018

  16
  травня

  09:00

  16:00

  середа
  м. Київ, бульвар Шевченка, 16

  16 травня МОН проведе фінал конкурсу стартапів, під час якого учасники представлять свої проекти. Загалом на конкурс було подано близько 240 заявок від стартап-команд з усієї країни, з яких обрано 38 найперспективніших проектів.

  За результатами оцінок журі обере переможців у двох номінаціях: «Економічно спрямовані інновації» та «Соціально спрямовані інновації». Переможці отримають призи від партнерів, менторську допомогу в розвитку та запуску їх проектів, можливість представити розробки на Міжнародному форумі «Innovation Market» та суперпризи.

  На події також працюватиме demo-майданчик, де можна буде ознайомитися як із прототипами проектів, так і з розробками, що довели свою успішність. Наприклад, інтерактивні навчальні програми з елементами доповненої реальності, проект теплогенератора, що утилізує відходи, адаптаційний одяг для людей з інвалідністю, проект з виготовлення паперу з опалого листя тощо.

  Початок заходу та відкриття демо-зони: о 9.00

  Початок конкурсу стартапів: о 12.30

  Місце проведення: м. Київ, бульвар Шевченка, 16, кім. 401

  Акредитація ЗМІ: до 8.00 16 травня за номером 481-32-62 або на пошту kirilova@mon.gov.ua

  Конкурс відбудеться в межах Всеукраїнського фестивалю інновацій, що проходить 15-16 травня. Подія спрямована на популяризацію розробок вітчизняних вчених та молоді й залучення інвесторів до розвитку інноваційних проектів.