• In English
 • 16 січня за участю Остапа Семерака відбудеться підписання Угоди між Урядом України та РЕЦ про правовий статус та відкриття його представництва в Україні
  опубліковано 15 січня 2018

  16
  січня

  09:30

  10:00

  вівторок
  м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2а, готель «InterContinental»

  16 січня 2018 року за участю Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, Виконавчого Директора Регіонального Екологічного Центру Міхаіла Дімовські, Посла Королівства Швеції в Україні Мартіна Хаґстрьома, Посла Королівства Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестада, Посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня, заступника Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Миколи Кузя та Керівника відділу програм допомоги "Енергетика, транспорт та навколишнє середовище" Делегації ЄС в Україні Йоганнеса Бауера відбудеться підписання Угоди між Урядом України та Регіональним Екологічним Центром для Центральної та Східної Європи (РЕЦ) про правовий статус та відкриття його представництва в Україні.

  У рамках заходу заплановано проведення панельної дискусії щодо перспектив сталого розвитку України та пріоритетів в екологічній сфері відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у контексті децентралізації. Також під час дискусії будуть представлені результати проектів РЕЦ у регіонах та практичні кейси проекту "Місцеві Ініціативи для Сталої України" (LINK), розроблені відповідно до принципів належного управління у містах.

  Мінприроди підтримує сталий екологічний розвиток міст в Україні та залучення міжнародної допомоги регіонам у процесі імплементації Угоди про асоціацію.

   Регіональний екологічний центр (РЕЦ) - міжнародна та багатостороння організація з досвідом співпраці між установами ЄС та національними урядами країн з перехідною економікою з питань охорони навколишнього середовища та наближення екологічного законодавства. Працюючи в Україні з 2001 року, РЕЦ реалізував понад 60 проектів, як на національному, так і регіональному рівнях у сфері довкілля.

  РЕЦ відкриває свій офіс в Україні з метою надання допомоги та підтримки українських містам у процесі імплементації екологічних положень Угоди про асоціацію для створення передумов сталого розвитку в регіонах.

  До уваги журналістів, зацікавлених у висвітленні заходу.

  Обов’язково має бути попередня реєстрація:  http://www.rec.org/registration.php

   За додатковою інформацією можна звертатись за адресою: sushkosb@gmail.com

  Дата проведення: 16 січня 2018 р.

  Початок заходу: 9:30 (передбачено синхронний переклад).

  Адреса: м. Київ, вул.Велика Житомирська, 2а, готель «InterContinental» (конференц-зал «Золоті ворота»).

  Захід відбувається за підтримки Регіонального Екологічного Центру для Центральної та Східної Європи