16 січня - бізнес-форум на Сумщині «Підготовка фахівців у центрах профтехосвіти ДСЗ: навчання українців для потреб бізнесу»

опубліковано 13 січня 2025

16 січня 2025, четвер


16 січня 2025 року в Сумській області відбудеться регіональний бізнес-форум «Підготовка фахівців в центрах профтехосвіти ДСЗ: навчання українців для потреб бізнесу».

Учасники заходу обговорять виклики на ринку праці регіону та шляхи їх подолання, потреби підприємств у кваліфікованих кадрах і можливості підготовки фахівців на запит бізнесу, зокрема Сумським центром профтехосвіти Державної служби зайнятості. Також учасники заходу відвідають екскурсію навчально-виробничими майстернями Сумського ЦПТО.

Серед учасників бізнес-форуму:

• заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна;

• директор Державної служби зайнятості України Юлія Жовтяк;

• керівництво Сумської обласної військової адміністрації;

• представники бізнесу та великих роботодавців регіону.

Запрошуємо долучитись до заходу. Зареєструватись на участь: bit.ly/3VN71XQ

Також пропонуємо роботодавцям пройти опитування щодо співпраці з центрами профтехосвіти bit.ly/4cgcJqr .

Місце проведення бізнес-форуму: Сумська область. Інформація про локацію буде надіслана зареєстрованим учасникам.

До заходу можна також долучитися онлайн, зареєстровані учасники отримають посилання.

Акредитація для представників ЗМІ  bit.ly/4hcRzgu .

Бізнес-форум відбудеться в рамках національного проекту «Реформування системи підтримки та розвитку трудового потенціалу», що реалізовує ГО «Розвиток бізнес-сектору України» в партнерстві з Міністерством економіки України, Державною службою зайнятості та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).