• In English
 • 16 лютого Міністр закордонних та європейських справ Словаччини Іван Корчок відвідає Україну з робочим візитом
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 15 лютого 2021

  16
  лютого

  09:00

  19:30

  вівторок

  16 лютого Міністр закордонних та європейських справ Словацької Республіки Іван Корчок здійснить робочий візит до України на запрошення Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

  Міністри проведуть переговори з усього комплексу питань двостороннього та міжнародного співробітництва України та Словаччини, обговорять співпрацю у рамках Кримської платформи.

  Дмитро Кулеба та Іван Корчок приділять окрему увагу подальшим крокам для збільшення обсягів торгівлі, посилення взаємодії в енергетичній і транскордонній сферах, реалізації інфраструктурних проектів.

  У рамках візиту відбудеться підписання Плану консультацій міністерств закордонних справ України та Словаччини на 2021-2022 роки.

  16 лютого о 18.30 міністри проведуть спільну пресконференцію. Засоби масової інформації зможуть взяти участь і поставити запитання в онлайн-режимі.

  Акредитація для ЗМІ доступна за посиланням: https://forms.gle/p2xvf37L6fMoJm7t9 та відкрита до 16:00 16 лютого.

  Посилання для участі у пресконференції буде надіслане акредитованим ЗМІ невдовзі після закриття акредитації. Підключення здійснюватиметься через платформу Zoom.

  Акредитовані ЗМІ матимуть змогу поставити запитання після вступних слів міністрів за допомогою відеозв’язку (переконайтеся, що ваші камера та мікрофон працюють).

  Пряма трансляція пресконференції здійснюватиметься на сторінці МЗС у Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMFA