• In English
 • 16 листопада - комітетські слухання на тему «Реформа системи оплати праці на державній службі»

  16
  листопада

  14:00

  18:00

  понеділок

  Питання реформи системи оплати праці на державній службі сьогодні є одним із ключових пріоритетів у сфері державного управління. Вона спрямована на підвищення прозорості, справедливості  та конкурентоспроможності заробітної плати державних службовців. 

  Комітетські слухання стануть онлайн-платформою для широкого обговорення нової моделі оплати праці державних службовців з народними депутатами України, урядовцями, вітчизняними та міжнародними експертами та громадськістю. 

  Під час слухань учасники обговорять:

  -    проблеми та виклики реформи системи оплати праці та соціального забезпечення на державній службі;

  -    міжнародний досвід з питань оплати праці державних службовців;

  -    ключові елементи нової моделі класифікації посад державної служби;

  -    єдині підходи до реформування системи оплати праці та законодавчу ініціативу щодо їх впровадження.

  Дата і час: 16 листопада 2020 року, 14:00.

  Організатори: 

  -    НАДС,  

  - Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

  Захід проводиться за сприяння та підтримки проекту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR).

  Слухання будуть відкритими для усіх бажаючих дізнатися про актуальні питання реформи оплати праці державних службовців у форматі онлайн-трансляції на Youtube – каналі Комітету ВРУ та FB сторінці НАДС. 

  Ключові спікери: 

  -    Клочко Андрій, народний депутат України, Голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

  -    Корнієнко Олександр, народний депутат України, Голова підкомітету з питань організації державної влади, державної служби, служби в органах місцевого самоврядування, державних символів та нагород Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

  -    Теплюк Михайло, в.о. Керівника Апарату Верховної Ради України 

  -    Немчінов Олег, Міністр Кабінету Міністрів України

  -    Алюшина Наталія, Голова Національного агентства України з питань державної служби

  -    Ковтун Тетяна, Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України

  -    Представники Комітетів ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики; з питань антикорупційної політики; інші народні депутати України; представники органів виконавчої і судової влади; Федерації професійних спілок України. Крім того, до заходу долучаться представники інших країн, міжнародних проектів і програм, зокрема країн-членів ЄС.