• In English
 • 16 квітня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  16
  квітня

  10:00

  11:00

  вівторок

  16 квітня 2019 року відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Початок засідання: 10:00.

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, 6-й поверх, конференц-зала, м. Київ, вул. Прорізна, 15

   


  Проект

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про обрання головуючого члена Комісії з питань вищого корпусу державної служби на термін з 14 квітня 2019 року по 13 липня 2019 року.
  2. Про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад Голови Державної митної служби та Голови Державної податкової служби.
  3. Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 09 квітня 2019 року № 6.
  4. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантних посад Голови Державної митної служби відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 березня 2019 року № 162-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної митної служби» та Голови Державної податкової служби відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 березня 2019 року № 163-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної податкової служби».
  5. Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсу, часу вирішення ситуаційних завдань.
  6. Про проведення тестування та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад Голови Державної митної служби та Голови Державної податкової служби.
  7. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантних посад Голови Державної митної служби та Голови Державної податкової служби.
  8. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад Голови Державної митної служби та Голови Державної податкової служби.
  9. Про внесення змін до списку осіб, які представляють інтереси Комісії з питань вищого корпусу державної служби в суді.
  10. Різне.