• In English
 • 16 квітня - круглий стіл «Думка молоді як передумова формування обґрунтованої молодіжної політики в Україні та світі»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 12 квітня 2018

  16
  квітня

  11:00

  13:00

  понедiлок

  16 квітня об 11.00 год. В ІА "Укрінформ" (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, другий поверх, зал № 2) відбудеться круглий стіл з метою обговорення результатів соціологічних досліджень серед молоді, які проведені в різних країнах світу, а також в Україні.

  Учасники заходу:

  Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України;

  Віктор Сербулов, Генеральний секретар YMCA Україна;

  Міхал Шиманчак, Головний виконавчий секретар Всесвітньої YMCA;

  Марек Римза, професор Варшавського університету, науковий керівник другого етапу Глобального дослідження;

  Максим Єнін, кандидат соціологічних наук, кафедра соціології КПІ ім. Ігоря Сікорського;

  Наталія Тілікіна, Володимир Волков, Леся Мукосеєва - співробітники Державного інституту сімейної та молодіжної політики.

  Під час зустрічі будуть презентовані результати міжнародних досліджень «Один Мільйон Голосів», проведеного у 55 країнах світу в 2015 році, та «Один Мільйон Голосів - 2», проведеного у більш ніж 40 країнах світу в 2017 році.

  Окрім цього, присутні матимуть змогу ознайомитись із дослідженнями думок української молоді на національному, регіональному та місцевому рівнях.

  Запрошуємо представників засобів масової інформації та інститутів громадянського суспільства долучитися до висвітлення та обговорення результатів зазначених досліджень з метою вироблення рекомендацій щодо удосконалення молодіжної політики в Україні та сприяння найбільш ефективному вирішенню актуальних проблем молоді.

  Участь у заході – за попередньою реєстрацією. Зацікавленим особам прохання повідомити про своє бажання взяти участь у заході до 18.00 год. 12 квітня за контактними даними: (067)465-54 14, vserbulov@ukr.net (Сербулов Віктор, YMCA України).