• In English
 • 16 грудня Михайло Федоров представить дорожню карту розвитку IT-освіти в Україні

  16
  грудня

  10:00

  11:00

  четвер

  16 грудня о 10:00 Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров презентує основні напрацювання у сфері реформування ІТ-освіти та представить дорожню карту ініціатив, що сприятиме підвищенню якості ІТ-освіти та збільшенню кількості IT-фахівців.

  Презентація відбудеться на найбільшій в Україні профільній конференції, що об’єднує провідних спікерів з боку IT-бізнесу, освіти, науки та влади Synergy. IT Business & IT Education, тому запрошуємо взяти участь у презентації дорожньої карти розвитку ІТ-освіти.

  Місце презентації: вул. Володимирська 49 А, INVERIA event space.

  Нагадаємо, у червні цього року за ініціативою Віце-прем’єр-міністра — Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова разом із МОН було створено робочу групу, до якої увійшли представники Мінцифри, МОН, Офісу Президента, ВРУ, бізнес-асоціації та ІТ-об’єднання, кластери та громадські організації зі всієї України, що займалися розробкою концепції реформування IT-освіти в Україні.

  Глобальне завдання Мінцифри — побудова цифрової держави. Основа ж кожної держави — її громадяни — освічені, сучасні та успішні. Тому, крім покращення умов для розвитку технологічних галузей та створення цифрових продуктів, Мінцифри фокусується на розвитку IT-освіти.

  З ростом IT-сектору збільшуватиметься і попит на IT-спеціалістів. Враховуючи нинішні темпи зростання та оцінки представників індустрії, до 2030 року сектор потребуватиме щонайменше 500-600 тисяч ІТ-фахівців. З огляду на цю ситуацію Мінцифри визначило одним із пріоритетів для себе зараз вдосконалення системи IT-освіти. Вона є основою для всіх проектів, спрямованих на розвиток IT-сектору.

  Дорожня карта вдосконалення ІТ-освіти в Україні розроблялася за ініціативою Віце-прем’єр-міністра Михайла Федорова, Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України. До складу Міжвідомчої робочої групу при Мінцифри увійшли представники міністерств, Офісу Президента України, Верховної Ради України, бізнес асоціацій, ІТ-об’єднань та кластерів, громадських організацій зі всієї України. Аналітичну та технічну підтримку надає Центр економічного відновлення при сприянні Western NIS Enterprise Fund, який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проекти.

  Акредитація журналістів за посиланням: https://cutt.ly/SYLf0Rn.

  Лінк на сторінку події: https://cutt.ly/1YEAiGS.