• In English
 • 16 червня Геннадій Зубко та міжнародні партнери реформи децентралізації візьмуть участь у велосипедному промотурі

  16
  червня

  11:00

  14:00

  субота
  м. Коростишів, Житомирська обл.

  16 червня 2018 р. Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко візьме участь у велосипедному промотурі в Коростишівській об’єднаній громаді Житомирської області, щоб відзначити початок проекту «Зелене світло для велоруху в громадах».

  До нього приєднаються представники донорських програм і міжнародні партнери, що активно підтримують реформу децентралізації та регіональної політики в Україні, серед яких Представництво ЄС в Україні.

  Велосипедний промотур розпочнеться об 11-й годині, 16 червня, у селищі Кропивня Коростишівської ОТГ і закінчиться о 14-й годині на центральній площі Коростишева.

  Для зацікавлених ЗМІ Програма «U-LEAD з Європою» надає трансфер з Києва та у зворотному напрямку.

  Існує також можливість взяти участь у велотурі з орендованим велосипедом, що надається організаторами.

  Будь ласка, зареєструйтесь за посиланням https://bit.ly/2l2kgC0

  За додатковою інформацією телефонуйте: Євген Духович, 0676564008.

  Для запитів електронною поштою: Iyevgen.dukhovych@giz.de

  Довідково

  Проект «Зелене світло для велоруху в громадах» спрямований на просування велосипедного руху як сталого, екологічно чистого та здорового засобу мобільного пересування, альтернативного традиційному транспорту. Він реалізується Програмою «U-LEAD з Європою» у співпраці з Київською асоціацією велосипедистів за підтримки Мінрегіону.

  Проект містить декілька компонентів, серед яких: кампанія з популяризації велосипедного руху серед школярів і молоді у різних громадах, у т.ч. серія планових воркшопів; проектування і будівництво велосипедної інфраструктури в громадах.