• In English
 • 16-19 травня Україна вперше прийматиме чемпіонат світу з середньовічного бою IMCF
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 11 травня 2019

  16
  травня

  12:30

  четвер
  19
  травня

  17:00

  неділя
  Київська область, Обухівський район, с. Копачі

  З 16 по 19 травня в «Парку Київська Русь» проходитиме грандіозна подія – чемпіонат світу з середньовічного бою IMCF. Першість в Україні проводитиметься вперше за всю історію даного виду спорту.

  На ристалищі Древнього Києва збереться понад 1000 бійців з близько 30 країн світу: Австралії, Австрії, Англії, Аргентини, Бельгії, Бермуд, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Канади, Китаю, Люксембургу, Мексики, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Нової Зеландії, Норвегії, Польщі, Сполучених Штатів Америки, Угорщини, Уельсу, України, Фінляндії, Франції, Швеції, Шотландії.

  Захід проходить за сприяння Всеукраїнської федерації середньовічного бою, а також за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

  Чемпіонат світу з середньовічного бою – це один з наймасштабніших спортивних заходів 2019 року в Україні. Спортсмени одягнуться у важкі металеві лицарські обладунки і покажуть свою доблесть в повноконтактних боях справжньою середньовічною зброєю, зробленою за історичними зразками. Протягом чотирьох днів можна побачити одиночні і групові бої та навіть жіночі поєдинки. А щовечора на гостей фестивалю чекатимуть позазалікові бугурти – масові поєдинки, найбільший з яких проходитиме в суботу – це близько 300 на 300 бійців.

  Фестивальну програму доповнить колорит Древнього Києва, адже саме тут можна буде побачити справжнє середньовічне місто Х століття в його повному розмірі. Гостей чекає можливість відчути себе жителями Середньовіччя, відвідати музеї, експозиції, взяти участь у фестивальних заходах.

  У перервах між боями гостей чекає розважальна програма, кінні виступи, флеш-моби та майстер-класи з середньовічного танцю з відвідувачами, розіграш чаші подарунків. А ввечері подарують справжній подив та захоплення яскраві постріли з требушета вогняними ядрами, а в суботу – ще й феєричне фаєр-шоу.

  У неділю можна буде побачити найінтригуючу частину фестивалю – нагородження переможців.

  Змагання триватимуть з 16 до 19 травня 2019 року з 10:00 в «Парку Київська Русь», який знаходиться за адресою: Київська область, Обухівський район, с. Копачі.

  Офіційне відкриття турніру відбудеться в четвер, 16 травня, о 12:30. Урочиста презентація національних збірних відбудеться в суботу, 18 травня, о 13:30.

  Детальна інформація: www.parkkyivrus.com