• In English
 • 15 вересня Ольга Трофімцева відкриє X Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів

  15
  вересня

  09:00

  19:00

  субота
  м. Київ, Контрактова площа, 2

  15 вересня заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева з вітальним словом відкриє X  Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів. Організатором заходу є Федерація органічного руху України.

  Ярмарок відбудеться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Київської міської державної адміністрації, Швейцарської Конфедерації в рамках Проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія). А також за підтримки проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства», USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» та Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

  Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів демонструє досягнення українського органічного сектору та став майже символічним місточком.

   На захід запрошуються всі бажаючі. Виробники з усієї України запропонують відвідувачам сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олію, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби тощо.

  На гостей чекають дегустації органічних молочних та м’ясних продуктів і напоїв, конкурси, розіграш призів, можливість насолодитися чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів.

  Також гості матимуть змогу спробувати приготовані виключно з органічних інгредієнтів юшку, смажені кабачки, ковбаси від професійних кухарів.

  Час та дата: 15 вересня 2018 р., 09:00 – 19:00.

  Місце проведення: Київ, Контрактова площа, 2 (напроти Подільської РДА).

  Додаткова інформація: (044) 425-55-25, е-mail: uaf@organic.com.ua, www.organic.com.ua.