• In English
 • 15 вересня будуть проведені консультації з громадськістю щодо визначення головних водно-екологічних проблем суббасейну нижнього Дніпра

  15
  вересня

  11:00

  13:00

  вівторок

  15 вересня будуть проведені консультації з громадськістю щодо визначення головних водно-екологічних проблем суббасейну нижнього Дніпра.

  Нагадаємо, що консультації з громадськістю проводяться у рамках підготовки перших розділів Плану управління річковим басейном Дніпра за сприяння Держводагентства та у рамках проекту «Водна ініціатива плюс Європейського Союзу для країн Східного партнерства».

  Крім того, під час онлайн-засідання басейнової ради буде представлено проект програми діагностичного моніторингу масивів поверхневих вод суббасейну нижнього Дніпра.

  Із інформаційними матеріалами про головні водно-екологічні проблеми суббасейну Нижнього Дніпра, які будуть обговорюватися під час заходу, можна ознайомитися за посиланням.

  Запрошуємо всіх зацікавлених сторін ознайомитися з інформаційними матеріалами та залишити відгук шляхом заповнення опитувальника (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeagjRyNHQ4d2Z17TNNhaWXoqn1qSYazeT8Epj7oNhB1olS-A/viewform).

  Для нас важливо почути Вашу думку та отримати коментарі. Заздалегідь вдячні Вам за співпрацю!

  До участі у заході запрошуються представники громадських організацій, органів влади і місцевого самоврядування, експерти, вчені та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку, представники засобів масової інформації та інше.

  Онлайн-засідання розпочнеться об 11:00, 15 вересня 2020 року, у форматі відео-конференції за посиланням.

  Для отримання додаткової інформації та щодо підключення до онлайн-заходу можна звертатися до контактних осіб: Пузанов Андрій Олександрович, тел. (050) 667-91-45; Кур`янінова Катерина Олексіївна, тел. (0552) 46-04-20, (050) 824-55-96, е-mail: b.radandnipro@ukr.net.

  Акредитація ЗМІ: Крулик Валентина Вікторівна, тел. (0552) 46-03-93, е-mail: buvr@ukrcom.kherson.ua.